E-Mailling

E-Mailling

E-Bülten, firmanız ile ilgili haberlerinizin, yeniliklerinizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin, deneyimlerinizin ve uzmanlıklarınızın büyük topluluklara e-mail ile duyurulmasıdır. E- Bültenler, kullanıcıların posta kutularına direk gönderilir ve e-bültenler binlerce kişiye gönderilebilir.  Kişisel, etkili ve samimidir. E-Bültenler, daha çok pazarlama alanında kullanılır ve teknolojinin en üst seviyede kullanılmasına rağmen, en ucuz reklam araçlarından biridir.

E-Bülten, ile ulaşmak istediğiniz kitleye, müşterilerinize etkili bırakmanız için görsellik ön planda olmalıdır. Unutulmamalıdır ki, göze hitap etmeyen e-bültenler sadece verilmek isteneni verirler ve bir süre sonra unutulmaya veya okunmadan geçilmeye mahkumdur. Bu nedenledir ki, e bültenler okuyucu harekete geçirecek kısa ve öz anlatımlarla, şık tasarımlarla ve dikkat çekici görsellerle tasarlanmış olmalıdır.

Webim Ajans, tarafından hazırlanmış e-bültenler Outlook Express, Outblook gibi e-posta alıcısı programlarında hotmail, yahoo, gmail ve web üzerindeki mail hesaplarında, mozilla, Explorer, chrome gibi tarayıcılarda test edilir. E posta olarak gönderilecek e-bültenin spam olarak algılanmayacağı bu sayede tespit edilir. Artık e-bülten toplu e-mail gönderime hazırdır.

Şirket bilgilendirme, müşteri bilgilendirme ve anket e- bültenler için doğru adres Webim Ajans’tasınız. Artık, on binlerce kişi parmaklarınızın ucunda..